Anastasia Rose: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 137: Line 137:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6"|2015
| rowspan="7"|2015
|Anything Can Happen
|Specialty
|[[Haley Vrolijk]]
|Jump (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|-
| rowspan="6"|What a Wonderful World
| rowspan="6"|What a Wonderful World
| rowspan="6"|Acrobatic
| rowspan="6"|Acrobatic