Anissa Underwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
|Open | |Open | ||
| || || | | || || | ||
|} | |||
===Trio=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Title !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style !! style="background:#f2c8e0;" |'''Choreographer'''!! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers !! style="background:#f2c8e0;" |Competition !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2014 | |||
|Abracadabra | |||
| || || || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| ||Funky Monkey | |||
| ||Michelle Richey | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2015 | |||
|Shopping from A-Z | |||
|Musical Theatre | |||
| || || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2016 | |||
|Spell on You | |||
|Jazz | |||
|Stephanie Haulenbeck | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| ||Different Beat | |||
|Jazz | |||
|Karame Adesko | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2017 | |||
|Top Down | |||
| || || || || | |||
|} | |} | ||