Anissa Underwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 143: | Line 143: | ||
|Fosse | |Fosse | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|[[Molly Long]]<br>[[Ashley Gonzales]]<br>Karame Adesko | |[[Molly Long]]<br>[[Ashley Gonzales]]<br>Karame Adesko<br>Leslie Kenfield | ||
| || || | | || || | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2015 | ||
|Cabaret | |||
|Jazz | |Jazz | ||
|Karame Adesko | |Karame Adesko<br>Leslie Kenfield | ||
| | |Many Dancers | ||
| || | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | |||
|Pink | |||
| ||Karame Adesko | |||
| || || | |||
|- | |||
| | |||
|Come Fly With Us | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|What is Love | |||
| | |||
|Haley Friend | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2017 | |2017 | ||
| | |Son of a Preacher Man | ||
| | | | ||
|Haley Friend | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Haley Friend | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Haley Friend | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||