Athena Andrade: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 84: | Line 84: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2015 | | rowspan="9"|2015 | ||
| | |Chasing Time | ||
|Jazz | |||
|Alexis Carrasco<br />Mia Conti<br />[[Veronica Crespo]]<br />Madison Gomes<br />Chelsea Holmes<br />Kyla Lima<br />Sabrina Miquel<br />[[Jennilee Soares-Paez]]<br />Taylor Tarvis | |||
|StarQuest (Providence) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Saved | |||
|Contemporary | |||
|Alexis Carrasco<br />Mia Conti<br />[[Veronica Crespo]]<br />Madison Gomes<br />Chelsea Holmes<br />Kyla Lima<br />Sabrina Miquel<br />[[Jennilee Soares-Paez]]<br />Taylor Tarvis | |||
|StarQuest (Providence) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Frozen | |||
|Wild Card | |||
|Many Dancers | |||
|StarQuest (Providence) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Recognition | |||
|Contemporary | |||
|Mia Conti<br />[[Veronica Crespo]]<br />Sabrina Miquel<br />[[Jennilee Soares-Paez]]<br />Taylor Tarvis | |||
|StarQuest (Providence) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Talk To Me | |||
|Acro/Gym Dance | |Acro/Gym Dance | ||
|[[ | |Mia Conti<br />[[Veronica Crespo]]<br />Sabrina Miquel<br />Kyllei Shelton<br />[[Jennilee Soares-Paez]] | ||
|StarQuest (Providence) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|TV Madness | |||
|Hip Hop | |||
|Many Dancers | |||
|StarQuest (Providence) | |StarQuest (Providence) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Teen Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Liberty | ||
| | |Acro/Gym Dance | ||
| | |Many Dancers | ||
|StarQuest (Providence) | |||
| | |1<sup>st</sup> in Teen/Senior Mega Lines | ||
|1<sup>st</sup> in Teen | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Captivated | ||
| | |Lyrical | ||
|[[Athena Andrade]]<br />[[Veronica Crespo]]<br />Sabrina Miquel<br />[[Jennilee Soares-Paez]] | |||
|StarQuest (Providence) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | |||
|} | |} | ||