Brandon Pent: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>LoomerE
Line 109: Line 109:
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2012
| rowspan="3" |2012
| rowspan="2" |Wake Up Maggie
| rowspan="3" |Wake Up Maggie
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="3" |unknown
|NUVO (Pittsburgh)
|NUVO (Pittsburgh)
|did not place
|-
|Hollywood Vibe (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|-
Line 123: Line 126:
|Contemporary
|Contemporary
|unknown
|unknown
|
|N/A
|
|N/A
|}
|}