Brandon Pent: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>LoomerE |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2012 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Wake Up Maggie | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
|NUVO (Pittsburgh) | |NUVO (Pittsburgh) | ||
|did not place | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Pittsburgh) | |||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| Line 123: | Line 126: | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|unknown | |unknown | ||
| | |N/A | ||
| | |N/A | ||
|} | |} | ||