Audrey Kim: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | | | ||
|KAR | |KAR Nationals | ||
|- | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2016 | |2016 | ||
|Broadway Baby | |Broadway Baby | ||
| Line 39: | Line 40: | ||
| | | | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame | ||
|- | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2019 | |2019 | ||
|One Time | |One Time | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | | | ||
|Showbiz Riverside | |Showbiz (Riverside) | ||
| | |||
|} | |} | ||