Ava Check: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 317: | Line 317: | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | | style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |High Gold Award | | style="text-align: center; " |High Gold Award | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Union | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Laynee Hahn]] <br> Madison Levato-Demar <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Wild | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Emma Harris]] <br> Madison Levato-Demar <br> [[Breanne Ng]] <br> [[Sophie Simas]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|} | |} | ||