Ava Curbow: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Gallery |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Creep | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Creep | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Legs | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Legs | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |[[Kelsey Meinholdt]] | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kelsey Meinholdt]] | ||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | | style="text-align: center; " |Talent on Parade | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |In10sity (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||