Ava Jane Lynn: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 m →Solos |
||
| Line 134: | Line 134: | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Beat Heart | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Kirsten Russell | ||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
| | | | ||