Basia Rhoden: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
|KAR (San Jose) | |KAR (San Jose) | ||
|1<sup>st</sup> in Secondary 12-14 Solos | |1<sup>st</sup> in Secondary 12-14 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2016 | |||
|When I Go | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Mateo) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|2017 | | rowspan="2"|2017 | ||