Basia Rhoden: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|1<sup>st</sup> in Secondary 12-14 Solos | |1<sup>st</sup> in Secondary 12-14 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | | rowspan="2"|2016 | ||
|When I Go | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Mateo) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|When I Go | |When I Go | ||
| | | | ||