Breanne Ng: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 351: | Line 351: | ||
| style="text-align: center; " |Velocity (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Velocity (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Hooded | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Marriana Hedger <br> [[Paige Kracht]] <br> [[Daylyn Lucky]] <br> [[Summer O’Haver]] <br> [[Landrie Peterson]] <br> [[Makenna Taylor]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Lines | |||
|} | |} | ||