Brightyn Brems: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 96: | Line 96: | ||
| style="text-align: center; " |Performance as the 2017 Mini Female Best Dancer | | style="text-align: center; " |Performance as the 2017 Mini Female Best Dancer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan="7" style="text-align: center; " |Waiting | | rowspan="7" style="text-align: center; " |Waiting | ||
| rowspan="7" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="7" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 133: | Line 133: | ||
(las vegas) | (las vegas) | ||
|2nd overall | |2nd overall | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|24/7 | |||
provo | |||
|1st overall | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|jump | |||
provo | |||
|1st overall | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|nuvo | |||
santa clara | |||
|unknown | |||
|} | |} | ||