Brinley Harris: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2012 | |||
| style="text-align: center; " |Spirit | |||
| style="text-align: center; " |Specialty | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Lexee Crandall <br> Ainslee Gehrman <br> Laynee Hahn <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Alexis Jennings]] <br> [[Arielle Jennings]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> Viktoria Johnson <br> [[Dylynn Jones]] <br> [[Addison Moffett]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> [[Carlee Schield]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Jaycee Wilkins]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Take Back Your Mink | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Lexee Crandall <br> Alyssa Diaz <br> Hayden Heath <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Addison Moffett]] <br> [[Cami Schroeder]] <br> Chloe Shippy <br> [[Alexis Watson]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Take Me to Heaven | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2013 | ||