Brinley Harris: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 372: | Line 372: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Freakum Dress | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Isabelle Boyer <br> Makena Chase <br> [[Lexee Crandall]] <br> Alyssa Diaz <br> Hayden Heath <br> Viktoria Johnson <br> [[Gabby Pulido]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Grand Piano | | style="text-align: center; " |Grand Piano | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Makena Chase <br> [[Lexee Crandall]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> and others | | style="text-align: center; " |Makena Chase <br> [[Lexee Crandall]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> and others | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |I Will Wait | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Makena Chase <br> [[Lexee Crandall]] <br> Weslie McBride <br> Naomi Pastrick <br> [[Tatiana Savedra]] | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 384: | Line 398: | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Makena Chase <br> [[Lexee Crandall]] <br> Chevelle Heller <br> [[Gabby Pulido]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> and others | | style="text-align: center; " |Makena Chase <br> [[Lexee Crandall]] <br> Chevelle Heller <br> [[Gabby Pulido]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> and others | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Take It All | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Isabelle Boyer <br> Makena Chase <br> [[Lexee Crandall]] <br> [[Gabby Pulido]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||