Britney Haire: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2010 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | ||
| style="text-align: center; " |Mother's Prayer | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Mother's Prayer | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |Susan Barnett | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Susan Barnett | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Redondo Beach) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Redondo Beach) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR ( | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Tap | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |KAR ( | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | ||
| Line 44: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Shine It On | | style="text-align: center; " |Shine It On | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Tap | ||
| style="text-align: center; " |Orialis Ashley | | style="text-align: center; " |Orialis Ashley | ||
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Las Vegas) | ||
| Line 70: | Line 79: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Shimmy Like My Sister Kate | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Kendal Clemens]] | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Riverside) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | ||