Brooke Judge: Difference between revisions
>ENTERONE |
>ENTERONE clean up |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2016 | ||
|Seasons | | rowspan="2" |Seasons | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|unknown | | rowspan="2" |unknown | ||
|JUMP (Miami Beach) | |JUMP (Miami Beach) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|JUMP (Overland Park) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|Blind | |Blind | ||