Brooke Judge: Difference between revisions

>ENTERONE
Undo revision 126230 by ENTERONE (talk)
>ENTERONE
clean up
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2016
| rowspan="3" |2016
|Seasons
| rowspan="2" |Seasons
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|unknown
| rowspan="2" |unknown
|JUMP (Miami Beach)
|JUMP (Miami Beach)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|JUMP (Overland Park)
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|Blind
|Blind