Callie Leinbach: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021-22 | |||
| rowspan="2" |Technicolor Beat | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
|StarQuest (Raleigh II) | |||
| | | | ||
|- | |||
|StarQuest (Raleigh III) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |2022 | ||
|Without Words | |||
|Contemporary | |||
|StarQuest (Raleigh II) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 41: | Line 50: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Stand by Me | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Hannah Smith | ||
|Hall of Fame (Winston-Salem) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Raleigh) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|} | |} | ||
| Line 119: | Line 131: | ||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Super Groups<br />Crystal Award | |3<sup>rd</sup> in Teen Super Groups<br />Crystal Award | ||
|- | |||
| rowspan="8" |2016 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Winston-Salem) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Winston-Salem) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Winston-Salem) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Winston-Salem) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2017 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|2018 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||