Cami Massicotte: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 861: | Line 861: | ||
|Still Moments | |Still Moments | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| | |Olivia Gray<br />Aubrey Knust<br />Madison Mclaughlin<br />Josie O'Brien<br />Hayley Vanwagner<br />Ava Weissman | ||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
| Line 875: | Line 875: | ||
|Inner Demons | |Inner Demons | ||
|Open | |Open | ||
| | |Madelynn Bourgoing<br />Rachel Carter<br />Bailey Goodnight<br />Olivia Gray<br />Cameron Massicotte<br />Madison Mclaughlin<br />Ellianna Valkenburg<br />Hayley Vanwagner<br />Ava Weissman | ||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
| Line 889: | Line 889: | ||
|Burn the Red | |Burn the Red | ||
|Open | |Open | ||
|Madelynn Bourgoing<br />Rachel Carter<br />Bailey Goodnight<br />Olivia Gray<br />Aubrey Knust<br />Cameron Massicotte<br />Madison Mclaughlin<br />Josie O'Brien<br />Allie Ragano<br />Ellianna Valkenburg<br />Ava Weissman | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Fall Into Me | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |Mary Grace Abdoney<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Rachel Carter<br />Bailey Goodnight<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Hayley Vanwagner | |||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Hope There's Someone | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Brooke Clark<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Jayleen Ramirez<br />Grace Socher<br />Hayley Vanwagner<br />Ryann Weaver | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Domino Effect | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Mary Grace Abdoney<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Brooke Clark<br />Olivia Gray<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Allie Ragano<br />Jayleen Ramirez<br />Ellianna Valkenburg<br />Ava Weissman<br />Lexie Zales | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Bla Bla Cha Cha | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Rachel Carter<br />Brooke Clark<br />Olivia Gray<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Jayleen Ramirez<br />Grace Socher<br />Noelle Strong | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Amen | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Delaney Davis<br />Sam Judd<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Charlotte Morgan<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Kaylee Quintana<br />Jayleen Ramirez<br />Noelle Strong<br />Emily Varsalona<br />Ryann Weaver | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Blind Winter | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Brooke Clark<br />[[Ella Dobler]]<br />Bailey Goodnight<br />Sam Judd<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Kaylee Quintana<br />Jayleen Ramirez<br />Noelle Strong<br />Emily Varsalona<br />Ryann Weaver | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Praying | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Mary Grace Abdoney<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Rachel Carter<br />Bailey Goodnight<br />Aubrey Knust<br />Rheem Masaood<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Josie O'Brien<br />Allie Ragano<br />Jayleen Ramirez<br />Ellianna Valkenburg<br />Ava Weissman | |||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Tethered | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Ariel Banfalvy<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Delaney Davis<br />Sam Judd<br />[[Cami Massicotte|Cameron Massicotte]]<br />Catherine Minton<br />Charlotte Morgan<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />Kaylee Quintana<br />Jayleen Ramirez<br />Halston Seton<br />Grace Socher<br />Noelle Strong<br />Anna Tate<br />Hayley Vanwagner<br />Emily Varsalona<br />Ryann Weaver<br />Zoe Zacahrias | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Cell Block Tango | |||
| rowspan="2" |Musical Theater | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||