Cami Massicotte: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 237: Line 237:
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="6" |2020
| rowspan="10" |2020
| rowspan="2" |Inception
| rowspan="4" |Inception
| rowspan="2" |Open
| rowspan="4" |Open
| rowspan="2" |Ashley Massicotte
| rowspan="4" |Ashley Massicotte
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 246: Line 246:
|Legacy (Lakeland)
|Legacy (Lakeland)
|1<sup>st</sup> in Teen Advanced Solos<br />Teen Miss Legacy
|1<sup>st</sup> in Teen Advanced Solos<br />Teen Miss Legacy
|-
|Showbiz (Lakeland)
|
|-
|ASH
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="2" |Languish
| rowspan="3" |Languish
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Legacy (Lakeland)
|Legacy (Lakeland)
|
|-
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="2" |God Only Knows
| rowspan="3" |God Only Knows
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="2" |Ashley Massicotte
| rowspan="3" |Ashley Massicotte
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Legacy (Lakeland)
|Legacy (Lakeland)
|
|-
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "