Cami Massicotte: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 237: | Line 237: | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Inception | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ashley Massicotte | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
| Line 246: | Line 246: | ||
|Legacy (Lakeland) | |Legacy (Lakeland) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Advanced Solos<br />Teen Miss Legacy | |1<sup>st</sup> in Teen Advanced Solos<br />Teen Miss Legacy | ||
|- | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|ASH | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Languish | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Legacy (Lakeland) | |Legacy (Lakeland) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |God Only Knows | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Ashley Massicotte | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Legacy (Lakeland) | |Legacy (Lakeland) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||