Cami Redpath: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 316: | Line 316: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11"|2019 | ||
|Universal Language | |Universal Language | ||
|Open | |Open | ||
| Line 386: | Line 386: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|2021 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||