Paige Hyland: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 253: | Line 253: | ||
| rowspan="2" |2007 | | rowspan="2" |2007 | ||
| rowspan="2" |Mr. Touchdown | | rowspan="2" |Mr. Touchdown | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Musical Theater | ||
| rowspan="2" |unknown | | rowspan="2" |unknown | ||
| rowspan="2" |[[Josh Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]] | | rowspan="2" |[[Josh Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]] | ||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |Fire & Ice Regionals (Pittsburgh) | ||
| | |Gold | ||
|- | |- | ||
|Onstage NY Nationals (NYC) | |Onstage NY Nationals (NYC) | ||
| Line 440: | Line 440: | ||
|n/a | |n/a | ||
|n/a | |n/a | ||
|- | |||
|2007 | |||
|Wikked Lil' Girls | |||
|Jazz | |||
|unknown | |||
|Sarah Canobbio<nowiki><br></nowiki>Shayne Coles<nowiki><br></nowiki>Nia Frazier<nowiki><br></nowiki>Haley Grieco<nowiki><br></nowiki>Kassidy Leon<nowiki><br></nowiki>Chloe Lukasiak<nowiki><br></nowiki>Taylor Reck<nowiki><br></nowiki>Bella Saccomano<nowiki><br></nowiki>and others | |||
|Fire & Ice Regionals (Pittsburgh) | |||
|Sterling Silver | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2008 | | rowspan="5" |2008 | ||