Carlee Schield: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 299: | Line 299: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Restless Heart | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Restless Heart | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Chelsea Jennings | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Chelsea Jennings | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Showbiz (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Competitive Diamond Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Competitive Diamond Solos | ||