Catie Sjoquist: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 209: | Line 209: | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | | style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Showstopper (Minneapolis) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||