Catie Sjoquist: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 119: | Line 119: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2013-4 | ||
| style="text-align: center; " |Angel Over Me | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Angel Over Me | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Michele & Molly Larkin | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Ellie Wagner]] | |||
| style="text-align: center; " |Dance Awards | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Duets | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Duets | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Sit For Awhile | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Michele & Molly Larkin | | style="text-align: center; " |Michele & Molly Larkin | ||
| style="text-align: center; " |[[Ellie Wagner]] | | style="text-align: center; " |[[Ellie Wagner]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Senior Duos | ||
|} | |} | ||