Charlei Warren: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 29: Line 29:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
| rowspan="2"|2017
|Arctic
| rowspan="2"|Arctic
|Elaina Gilsenan
| rowspan="2"|Elaina Gilsenan
|Showstopper (Raleigh)
|Showstopper (Raleigh)
|8<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios
|8<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (Myrtle Beach)
|5<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios
|}
|}