Charlei Warren: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Solos |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | |5<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2018 | |||
|The Leaving | |||
|Elaina Gilsenan | |||
|Showstopper (Raleigh) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | |||
|} | |} | ||