Charlie Weber: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 71: Line 71:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2019
| rowspan="4"|2019
|Dream
| rowspan="2"|Dream
|Lyrical
| rowspan="2"|Lyrical
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|LOC (Minneapolis)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Human
|Human