Charliz Balicao: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 125: | Line 125: | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|2016-8 | | rowspan="2" style="text-align:center;"|2016-8 | ||
| style="text-align:center;"|Jive Bunny | | style="text-align:center;"|Jive Bunny | ||
| style="text-align:center;"|Production | | style="text-align:center;"|Production | ||
| Line 132: | Line 132: | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | | style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="11" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="11" style="text-align: center; " |2017 | ||
| Line 210: | Line 213: | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align:center;"|3<sup>rd</sup> in Teen Lines | | style="text-align:center;"|3<sup>rd</sup> in Teen Lines | ||
|- | |||
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Prayer of the Children | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Lyrical | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"| | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Many Dancers | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Hear Me Roar | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Hip Hop | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"| | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Many Dancers | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|MJ Remix | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Tap | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"| | |||
|rowspan="2" style="text-align:center;"|Many Dancers | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|A Night in Paris | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Production | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"| | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Many Dancers | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|} | |} | ||