Charlotte Foldes: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 70: Line 70:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|MOVE
|MOVE
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|JUMP
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "