Charlotte Foldes: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
====WCE Competitions==== | ====WCE Competitions==== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| Line 177: | Line 177: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2017 | ||
| | |Thousand Oaks | ||
|1<sup>st</sup> Place | |1<sup>st</sup> Place | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="6"|2018 | |||
| rowspan="2"|San Diego | |||
|9<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Thousand Oaks | |||
|9<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Long Beach Nationals | |||
|9<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="6"|2019 | |||
| rowspan="2"|San Diego | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 3<sup>rd</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Santa Clarita | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 2<sup>nd</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Thousand Oaks | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 4<sup>th</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 3<sup>rd</sup> Place | |||
|} | |} | ||