Chloe Slone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 191: | Line 191: | ||
|24/7 (Glendale) | |24/7 (Glendale) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Lines | |3<sup>rd</sup> in Senior Lines | ||
|- | |||
|2024 | |||
| | |||
|Jazz | |||
|Jazelle Torre | |||
|[[Daylyn Lucky]] <br> [[Olivia Benyamin]] <br> [[Chloe Slone]] <br> [[Paige Kracht]] <br> [[Brooklin Cooley]] <br> McKenzie Robinson <br> [[Emma Martin]] <br> Tatiana Linscott <br> Julia Chavez <br> [[Kortlynn Rosenbaugh]] <br> Kanon Greer <br> [[Lexi Diaz]] <br> Claire Flack <br> [[Amaya Weeks]] <br> Ava Sweet <br> [[Isabelle Matson]] <br> Grace Skiba <br> London Skiba <br> Arden Lujan | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|} | |} | ||