Chloe Solinger: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 24: Line 24:
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |Heaven Hop
| style="text-align: center; " |Heaven Hop
|Character
|
|Hall of Fame Nationals (Las Vegas)
|
|-
|-
| style="text-align: center; " |2014
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2014
| style="text-align: center; " |Eyes in the Back of My Head
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Eyes in the Back of My Head
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Donna Shepherd
| style="text-align: center; " |Showbiz
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |S.O.S.
| style="text-align: center; " |S.O.S.
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |I’m Available
| style="text-align: center; " |I’m Available
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |Imagine
| style="text-align: center; " |Imagine
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Poker Face
| style="text-align: center; " |Poker Face
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |Home
| style="text-align: center; " |Home
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |I Gave You All
| style="text-align: center; " |I Gave You All
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Too Darn Hot
| style="text-align: center; " |Too Darn Hot
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2019
| style="text-align: center; " |2019
| style="text-align: center; " |Egyptian
| style="text-align: center; " |Egyptian
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|}
|}