Chloe Solinger: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 139: Line 139:


===Trios===
===Trios===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:50%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;"
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |Crazy in Love
| style="text-align: center; " |Crazy in Love
| style="text-align: center; " |Alyssa Bindra<br />Audrey Kim
| style="text-align: center; " |Alyssa Bindra<br />Audrey Kim
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Whip My Hair
| style="text-align: center; " |Whip My Hair
| style="text-align: center; " |Mia Oronoz<br />Claire Tidwell
| style="text-align: center; " |Mia Oronoz<br />Claire Tidwell
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|}
|}