Chloe Solinger: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 56: Line 56:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |I’m Available
| style="text-align: center; " |I’m Available
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
Line 63: Line 63:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|-
|-
|Imagine
| style="text-align: center; " |Imagine
|Musical Theater
| style="text-align: center; " |Musical Theater
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|-
|-
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 267: Line 273:


===Videos===
===Videos===
<center>
<youtube width="300" height="180">IipcHSFx2F8</youtube><youtube width="300" height="180">_wk_46cl7hE</youtube><br />
<youtube width="300" height="180">zYyoVI54s_I</youtube><youtube width="300" height="180">So0vGKEUoO4</youtube><youtube width="300" height="180">Dp7ecj8tEBk</youtube><youtube width="300" height="180">7ftZDcU0qy4</youtube><youtube width="300" height="180">4rpsxslR9As</youtube><youtube width="300" height="180">T-zrb279TdY</youtube><youtube width="300" height="180">AkETZCjTsHo</youtube>
</center>
<gallery position="center" widths="300" columns="2">
<gallery position="center" widths="300" columns="2">
Chloe Solinger Interview
Chloe Solinger Interview
Line 286: Line 296:
Chloe Solinger - Too Darn Hot
Chloe Solinger - Too Darn Hot
</gallery>
</gallery>
===Eyes In The Back Of My Head===
<center><youtube width="400" height="240">RU9T1YinTMI</youtube><youtube width="400" height="240">1GOfOygTySY</youtube></center>
===S.O.S.===
<center><youtube width="400" height="240">wq8Hm7Y0nPU</youtube><youtube width="400" height="240">_zcnGPhXrCM</youtube></center>
===I'm Available===
<center><youtube width="400" height="240">RU9T1YinTMI</youtube><youtube width="400" height="240">1GOfOygTySY</youtube></center>
===Imagine===
<center><youtube width="400" height="240">wq8Hm7Y0nPU</youtube><youtube width="400" height="240">_zcnGPhXrCM</youtube></center>


==External Links==
==External Links==