Chloe Solinger: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Gamer97Phu |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Donna Shepherd | | rowspan="2" |Donna Shepherd | ||
|Showbiz | |Showbiz (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 43: | Line 43: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |S.O.S. | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Donna Shepherd | ||
|KAR | |KAR Nationals (Las Vegas) | ||
| | |13th Overall | ||
|- | |||
|KAR (Cypress) | |||
|Did Not Place | |||
|- | |- | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame | ||
| Line 70: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas) | |Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas) | ||
| | |Did Not Place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |Imagine | | rowspan="5" |Imagine | ||
| Line 88: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas) | |Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas) | ||
| | |Did Not Place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="9" |2017 | | rowspan="9" |2017 | ||