Christina Gregory: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 16: Line 16:
|Jazz
|Jazz
|
|
|
|Jump (Las Vegas)
|
|Ballet Class
|-
|-
|
|
Line 132: Line 132:
|Musical Theatre
|Musical Theatre
|[[Alysa Owen]]
|[[Alysa Owen]]
|Revolution
|Revolution (Las Vegas)
|
|-
|2019
|
|
|[[Alysa Owen]]
|
|
|
|}
|}
Line 145: Line 152:
<center><youtube width="300" height="175">DoyNBuOXeXo</youtube></center>
<center><youtube width="300" height="175">DoyNBuOXeXo</youtube></center>


====Videos====
====Mama Knows Best====
<center><youtube width="350" height="200">dZmjpFJ7i4E</youtube></center>
<center><youtube width="400" height="240">m1NGOWmchS0</youtube><youtube width="400" height="240">TpFdSXQq-Xc</youtube></center>


====Videos====
====Videos====