Christina Gregory: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | | | ||
| | |Jump (Las Vegas) | ||
| | |Ballet Class | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 132: | Line 132: | ||
|Musical Theatre | |Musical Theatre | ||
|[[Alysa Owen]] | |[[Alysa Owen]] | ||
|Revolution | |Revolution (Las Vegas) | ||
| | |||
|- | |||
|2019 | |||
| | |||
| | |||
|[[Alysa Owen]] | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 145: | Line 152: | ||
<center><youtube width="300" height="175">DoyNBuOXeXo</youtube></center> | <center><youtube width="300" height="175">DoyNBuOXeXo</youtube></center> | ||
==== | ====Mama Knows Best==== | ||
<center><youtube width=" | <center><youtube width="400" height="240">m1NGOWmchS0</youtube><youtube width="400" height="240">TpFdSXQq-Xc</youtube></center> | ||
====Videos==== | ====Videos==== | ||