Ciara Dalton: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 335: Line 335:
|1<sup>st </sup>in Teen Super Groups
|1<sup>st </sup>in Teen Super Groups
|-
|-
| rowspan="7" |2018
| rowspan="8" |2018
|
|
|
|
|Addy Anleitner<br />Avery Cermak<br />Brooke Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|
|-
|
|
|
|Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Jenna Kosco<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls<br />Lailah West
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|
|
Line 344: Line 350:
|
|
|
|
|
|Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />Avery Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Jenna Kosco<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|
|
Line 350: Line 356:
|
|
|
|
|
|Nicole Boudos<br />Danye' Bowman<br />Avery Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Jenna Kosco<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|
|
Line 356: Line 362:
|
|
|
|
|
|Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />Avery Cermak<br />Brooke Cermak<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Lailah West
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|
|
Line 368: Line 374:
|Pink Print
|Pink Print
|Hip Hop
|Hip Hop
|Addy Anleitner<br />Adysen Bishop<br />[[Carson Dalton]]<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />Holly Koudelka<br />[[Mady Lamb]]<br />[[Madigan McCormick]]<br />Reese O'Brien<br />Pressley Peterson<br />Haylee Reshkin<br />Alyssa Stepp<br />Lailah West
|Addy Anleitner<br />Adysen Bishop<br />[[Carson Dalton]]<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />[[Holly Koudelka]]<br />[[Mady Lamb]]<br />[[Madigan McCormick]]<br />Reese O'Brien<br />Pressley Peterson<br />Haylee Reshkin<br />Alyssa Stepp<br />Lailah West
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|did not place
|did not place
Line 374: Line 380:
|Control
|Control
|Open
|Open
|Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />Nicole Boudos<br />Brinley Bowman<br />Danye' Bowman<br />Kaylee Bowman<br />Avery Cermak<br />Brooke Cermak<br />[[Carson Dalton]]<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olive Danko<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Ava Hall<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />Jenna Kosco<br />Holly Koudelka<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />[[Madigan McCormick]]<br />Reese O'Brien<br />Pressley Peterson<br />Haylee Reshkin<br />Alyssa Stepp<br />Selena Tran<br />Morgan Walls<br />Lailah West
|Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />Nicole Boudos<br />Brinley Bowman<br />Danye' Bowman<br />Kaylee Bowman<br />Avery Cermak<br />Brooke Cermak<br />[[Carson Dalton]]<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olive Danko<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />Ava Hall<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />Jenna Kosco<br />[[Holly Koudelka]]<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />[[Madigan McCormick]]<br />Reese O'Brien<br />Pressley Peterson<br />Haylee Reshkin<br />Alyssa Stepp<br />Selena Tran<br />Morgan Walls<br />Lailah West
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|Hall of Fame (Detroit (Late))
|1<sup>st </sup>in Teen Lines<br />MVP Award
|1<sup>st </sup>in Teen Lines<br />MVP Award
Line 453: Line 459:
| rowspan="3"|R.A.F.
| rowspan="3"|R.A.F.
| rowspan="3"|Hip Hop
| rowspan="3"|Hip Hop
| rowspan="3"|Addy Anleitner<br />Adysen Bishop<br />Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />Holly Koudelka<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />[[Madigan McCormick]]<br />Adele Megaro<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Morgan Walls<br />Lailah West<br />Nyah Wright
| rowspan="3"|Addy Anleitner<br />Adysen Bishop<br />Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />[[Holly Koudelka]]<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />[[Madigan McCormick]]<br />Adele Megaro<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Morgan Walls<br />Lailah West<br />Nyah Wright
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|2<sup>nd</sup> in Teen Lines
|2<sup>nd</sup> in Teen Lines
Line 514: Line 520:
|
|
|
|
|Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />Brinley Bowman<br />Kaylee Bowman<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olive Danko<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Iralyn Hicko<br />Harmony Johnson<br />Jenna Kosco<br />[[Holly Koudelka]]<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Lexi Tharp<br />Selena Tran<br />Brooklynn Walker<br />Kai Washington<br />Lailah West
|Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />Brinley Bowman<br />Kaylee Bowman<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olive Danko<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />Harmony Johnson<br />Jenna Kosco<br />[[Holly Koudelka]]<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Lexi Tharp<br />Selena Tran<br />Brooklynn Walker<br />Kai Washington<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|