Cienna Hintz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| style="text-align: center; " |Jenny Glenn | | style="text-align: center; " |Jenny Glenn | ||
| style="text-align: center; " |KAR Escondido | | style="text-align: center; " |KAR (Escondido) | ||
| style="text-align: center; " |2nd, Secondary Solo 12-14 | | style="text-align: center; " |2nd, Secondary Solo 12-14 | ||
|- | |- | ||
| Line 42: | Line 42: | ||
| style="text-align: center; " |1st, Secondary Solo 12-14 | | style="text-align: center; " |1st, Secondary Solo 12-14 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Spine | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Michelle Cross | ||
| style="text-align: center; " |KAR Escondido | | style="text-align: center; " |KAR (Escondido) | ||
| style="text-align: center; " |1st, Intermediate Solo 12-14 | | style="text-align: center; " |1st, Intermediate Solo 12-14 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |KAR Nationals | | style="text-align: center; " |KAR Nationals | ||
| style="text-align: center; " |1st, Intermediate Solo 12-14 | | style="text-align: center; " |1st, Intermediate Solo 12-14 | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Addicted To Love | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Trilina Pucci | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Portland) | |||
| style="text-align: center; " |9th in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |I Love You | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (San Diego) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |ASH (Nashville) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |I Loved You | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |ASH (Orange County) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR Nationals | |||
| style="text-align: center; " |2nd in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Impossible | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Ashley Valerio | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |2nd in Teen Solos | |||
|} | |} | ||