Cienna Hintz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 113: Line 113:
|-
|-
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido)
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Diamond Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Rainbow (Escondido)
| style="text-align: center; " |Rainbow (Escondido)
Line 130: Line 130:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2019
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2019
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Impossible
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Impossible
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Ashley Valerio
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Ashley Valerio
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos
Line 142: Line 142:
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido)
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |WCE Nationals
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> Place
|-
|-
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas)