Cienna Hintz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | | style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Diamond Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Rainbow (Escondido) | | style="text-align: center; " |Rainbow (Escondido) | ||
| Line 130: | Line 130: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align: center; " |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Impossible | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Ashley Valerio | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
| Line 142: | Line 142: | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | | style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |WCE Nationals | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> Place | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | ||