Delaney Haye: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 116: | Line 116: | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Kendra Adams<br />Avery Archung<br />[[ | | style="text-align: center; " |Kendra Adams<br />Avery Archung<br />[[Libby Haye]]<br />Madeline Hicks<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Skeleton | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Alyssa Bindra<br />Jaleigh Catalano<br />[[Libby Haye]]<br />Haley Kosonen<br />Mia Oronoz<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Burlesque | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Kendra Adams<br />Alyssa Bindra, Jaleigh Catalano<br />Kendall Flipps<br />[[Libby Haye]]<br />Madeline Hicks<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen<br />Emma Mcginnis<br />Mia Oronoz<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |In the Mood | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Kendra Adams<br />Alyssa Bindra<br />Jaleigh Catalano<br />Kendall Flipps<br />[[Libby Haye]]<br />Madeline Hicks<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen<br />Olivia Magni<br />Emma Mcginnis<br />Mia Oronoz<br />Lana Salem<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||