Delaney Haye: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Forget About the Boy | | style="text-align: center; " |Forget About the Boy | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| Line 205: | Line 205: | ||
| style="text-align: center; " |KAR | | style="text-align: center; " |KAR | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Line | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Line | ||
|- | |||
| rowspan="16" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |The Chain | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Kendra Adams<br />Jada Alexis<br />Jaleigh Catalano<br />Stpehanie Dy<br />[[Delaney Haye]]<br />Madeline Hicks<br />Danni Jaime<br />Faith McCain<br />Emma Mcginnis<br />Klya Moore | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Eyes of the Artist | |||
| style="text-align: center; " |Open | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Alyssa Bindra<br />[[Libby Haye]]<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen<br />Mia Oronoz<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |I of the Storm | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Kendra Adams<br />Avery Archung<br />Alyssa Bindra<br />Jaeleigh Catalano<br />Sydney Fitzmaurice<br />[[Libby Haye]]<br />Madeline Hicks<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen<br />Emma Mcginnis<br />Mia Oronoz<br />Lana Salem<br />Arianeli Sandoval<br />[[Chloe Solinger]]<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Press | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Kendra Adams<br />Avery Archung<br />Alyssa Bindra<br />Jaeleigh Catalano<br />[[Libby Haye]]<br />Madeline Hicks<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen<br />Emma Mcginnis<br />Mia Oronoz<br />Haley Rhodes<br />Katelyn Rhodes<br />Lana Salem<br />Arianeli Sandoval<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||