Delaney Haye: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Shop Around | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Workin Day & Night | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (NYC) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Feeling Good | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Maclean Frey | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||