Dyllan Blackburn: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 174: | Line 174: | ||
|JUMP (Anaheim) | |JUMP (Anaheim) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|2021 | |||
|Haunted | |||
| | |||
| | |||
|RADIX (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer | |||
|} | |} | ||