Elyse Wingertsahn: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 101: Line 101:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="4"|2017
| rowspan="5" |2017
|Ghost in the Wind
| rowspan="2" |Ghost in the Wind
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|VIP Nationals (Sandusky)
|
|-
|24/7 (Pittsburgh)
|24/7 (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos