Emily Barbour: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Lines | |3<sup>rd</sup> in Teen Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2017 | ||
|Straight Up | |Straight Up | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 95: | Line 95: | ||
|Hall of Fame (Detroit) | |Hall of Fame (Detroit) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5"|2018 | |||
|Crystal Vision | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Larisa Armstrong<br />Deborah Harrison<br />Jessica Wietecha | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Crystal Vision | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Larisa Armstrong<br />Shea Baasch<br />Tara Cole<br />[[Sydney Duhaime|Sydney Paige Duhaime]]<br />Madisyn Harris<br />Deborah Harrison<br />Peighton Knoll<br />Caroline Kubek<br />Brookelle Mathieson<br />Grace Queen<br />Jenna Richardson<br />Chance Thuman | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Freak Show | |||
|Production | |||
| | |||
|Larisa Armstrong<br />Shea Baasch<br />Alyssa Cole<br />Tara Cole<br />[[Maya Consiglio]]<br />[[Sydney Duhaime|Sydney Paige Duhaime]]<br />Madisyn Harris<br />Deborah Harrison<br />Caroline Kubek<br />Brookelle Mathieson<br />Evie Mourtos<br />Abigail Pfaendtner<br />Grace Queen<br />Jenna Richardson<br />Jessica Wietecha | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
|3<sup>rd</sup> in Senior Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Last Dance | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Larisa Armstrong<br />Shea Baasch<br />Alyssa Cole<br />Tara Cole<br />[[Maya Consiglio]]<br />[[Sydney Duhaime|Sydney Paige Duhaime]]<br />Deborah Harrison<br />Peighton Knoll<br />Caroline Kubek<br />Riann Limmitt<br />Brookelle Mathieson<br />Evie Mourtos<br />Abigail Pfaendtner<br />Grace Queen<br />Jenna Richardson<br />Jessica Wietecha | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
|3<sup>rd</sup> in Senior Large Groups | |||
|} | |} | ||