Emily Haas: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 104: | Line 104: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2017 | |||
| rowspan="2"|Can You Hear Me | |||
| rowspan="2"|Lyrical | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|[[Adare Haas]]<br />Avery Puno | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | |2018 | ||