Emma Mather: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 225: | Line 225: | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Competitive Duet/Trios | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Competitive Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Closure | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Shannon Mather | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Madison Smith]] | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior American League Duet/Trios | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior American League Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Competitive Duet/Trios | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | | style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | ||