Emma Mather: Difference between revisions
>KidsSupport |
>KidsSupport |
||
| Line 629: | Line 629: | ||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | | style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | ||
| style="text-align: center;" |'''96.3''' | | style="text-align: center;" |'''96.3''' | ||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" font-size:90%;" | |||
|- | |||
! colspan="2" style="background:#f2c8e0;" |The Finals | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''Oxygen ("Sail")''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |94 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |91 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |94 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''93''' | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''MDC 3 ("I Surrender")''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |95 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |95 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |97 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''95.7''' | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''Jefferson y Adrianita ("Celia y Tito")''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |94 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |96 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |96 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''95.3''' | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background:#f0f0f0;" |'''Géométrie Variable ("You Know You Like It")''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |94 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |92 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |94 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''93.3''' | |||
|- | |||
|} | |} | ||