Georgia Greene: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 96: | Line 96: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Crucial | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Victor Smalley | ||
|24/7 (Atlanta) | |24/7 (Atlanta) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
| Line 105: | Line 105: | ||
|NYDCA (Mobile) | |NYDCA (Mobile) | ||
|7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Platinum | |7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Platinum | ||
|- | |||
|The Dance Awards Live | |||
| | |||
|- | |||
|ASH (Greenville) | |||
|Judge's Choice | |||
|} | |} | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||
with Step-N-Out Dance Productions | |||
==== with Step-N-Out Dance Productions ==== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||